Lekarze Koszalin

lekarz Barhzan Abdulla

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

W kwietniu 23 trafiłam na SOR z silnym bólem brzucha. Na szczęście miał dyżur Pan dr Abdulla Barhzan.Tak profesjonalnej opieki nie miałam jak żyję 71 lat. Przemiły,sympatyczny. Zająl się mną od razu. Zrobiono mi wszystkie badania .Wdrożono szybko antybiotyki . Nie wierzyłam , że można być tak miło i profesjonalnie obsłużoną pacjentką. Polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Izabela Kononowicz-Odutayo

Lekarz rodzinny

Zakład Opieki Zdrowotnej "PANACEUM"
Juliana Krzyżanowskiego 1
75-328 Koszalin

Wspaniała pani doktor,spokojna,niesamowicie sympatyczna,profesjonalna,bardzo szczegółowa❤️ Kompleksowo podchodzi do pacjenta.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Bożena Kierzkowska

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

H.Modrzejewskiej 4/4
Koszalin

Zdecydowanie polecam, kompetentna, rzeczowa, bardzo uprzejma, świetny fachowiec. Jestem bardzo zadowolona z efektów.
Opinia dodana przez: Ela

Aleksandra Melnyczuk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lubiatowska 2
Koszalin

Bardzo konkretna i uprzejma. Zna się na rzeczy i szybko stawia diagnoze. Bardzo dobry lekarz Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Karolina Michalak

Neurolog

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Tytusa Chałubińskiego 7
75-581 Koszalin

Pani doktor uważnie słucha pacjenta, dokładnie i skrupulatnie przeprowadza badanie. Od paru miesięcy odwiedziłam wielu specjalistów- wszyscy badali mnie powierzchownie i tylko pod kątem swojej specjalności, lecząc objawy bez dociekania przyczyn choroby. Pani Karolina stara się znaleźć przyczynę mojej choroby zlecając różne badania nie tylko pod kątem neurologicznym. Po wizycie mogę szczerze polecić- wreszcie znalazłam kompetentnego lekarza, który interesuje się pacjentem i naprawdę chce mu pomóc. To pierwszy lekarz do ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Karolina Zakutyńska-Kowalczyk

Internista, Kardiolog

BiM-Med Centrum Medyczne
ul Kościuszki 2/1
Koszalin

Pani kardiolog to bardzo miła osoba. Lekarz z powołania i prawdziwego zdarzenia. Podejście do pacjenta - wzorowe. Wszystko dokładnie i powoli objaśnione. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy pytań - rzetelna i jasna odpowiedź. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem Panią Dr. Z czystym sumieniem mogę polecić w 100% każdemu. Spokojnie wysłuchała z jakimi dolegliwościami przyszedłem, przeprowadziła badanie. Wizyta należała do bardzo przyjemnych oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Janusz Kowalik

lek. dent. Barbara Gołębicka

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Małopolska 1B/5
75-393 Koszalin

Polecam całym sercem ; wspaniała profesjonalistka i genialne podejście do pacjenta. Bardzo dokładnie tłumaczy to, co będzie robic i przedstawia alternatywy.
Opinia dodana przez: Kinga

lek. dent. Urszula Balińska

Gabinet
Zwycięstwa 200/3
75-611 Koszalin

Pani doktor jest świetna, najlepsza w Koszalinie. Jestem pewien, że nie będę szukał innego stomatologa. Wszystko jasno wytłumaczone, praca przy zębie bardzo delikatna i skuteczna . Polecam każdemu kto boi się dentysty. Wizyta to czysta przyjemność. Ceny bardzo dobre !
Opinia dodana przez: kamil

lekarz Aleksandra Ślęzak

Diabetolog

PulsMed
ul. Stoczniowców 11-13
Koszalin

Wspaniały lekarz ,konkretny w leczeniu , miła uprzejma ,wyrozumiała , wytłumaczy co chce osiągnąć w leczeniu przy współpracy z pacjentem .Polecam ,,cukrzykom"

Małgorzata Kałużna

Pulmonolog, Alergolog

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna
Koszalin

Od ponad roku jestem pacjentką pani Małgorzaty Kałużnej. Przyjmuje mnie w poradni alergologicznej szpitala przeciwgruźliczego i chorób płuc. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, podchodzącą życzliwie do pacjenta, poświęcając mi wiele czasu, robiąc odpowiednie badania. Zawsze uśmiechnięta i pełna troski, tłumacząca przyczyny alergii, tok leczenia i działanie leków. Pani doktor Małgorzata Kałużna może być wzorem dla wszystkich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna Mosiewicz

lekarz Aleksander Wojtczak

ul. Tytusa Chałubińskiego 26
75-581 Koszalin

Niezwykle kompetentny specjalista. Szczegółowe wyjaśnienie każdego etapu leczenia, zaangażowanie, empatia, profesjonalizm, rzetelność. Jeden z najlepszych lekarzy, z jakimi się spotkałem - szczerze polecam !
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Anna Słowik-Gabryelska

Pulmonolog

ul. Księdza Bolesława Domańskiego 1A
75-454 Koszalin

Super specjalista, poświęca czas pacjentowi tyle ile potrzeba, dociekliwa a do tego życzliwa i miła.
Opinia dodana przez: Hannuta

lekarz Maria Stanosz

Neurolog

Jabłoniowa 24
Koszalin

Pani Maria Stanosz jest bardzo dobrym fachofcem w dziedzinie neurologi a w szczegolnosci w "Udarach mozgu" polecam.

Karolina Harunowicz

Szpital Wojewódzki w Koszalinie
Koszalin

Kompetentna, opanowana i do tego sympatyczna. Nic dodać nic ująć, na porodówce powinni być sami tacy lekarze.
Opinia dodana przez: JJ

lekarz Wojciech Jabłoński

Kardiolog

Szpital Wojewódzki im.Mikołaja Kopernika ul. Tytusa Chałubińskiego 7, Koszalin
75-581 Koszalin

Pan Wojciech Jabłoński jest nie tylko dobrym lekarzem ,znającym się na swoim fachu,lecz również bardzo miłym człowiekiem. Jestem kobietą po 80-tce i wielu przez swoje życie lekarzy miałam możliwość poznać,lecz z takim czułym ,sympatycznym lekarzem spotkałam się po raz pierwszy. Zabieg implantacji układu stymulującego moje serce,wykonywał nie tylko fachowo lecz przy tym był niesłychanie delikatny i miły. Bardzo serdecznie dziękuje mu za to,gdyż jego umiejętności i podejście do pacjenta było ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Alicja Radtke-Krzemianowska

Dermatolog

ulica Bosmańska 9
75-257 Koszalin

BARBARA KUZIOLA SUPER LEKI POMOGLY DOBRZE DOBRANE JUZ PO GODZINIE NASTEPUJE ULGA WIELKIE DZIEKI POZDRAWIAM

lek. dent. Anna Piekarewicz

ulica Wesoła 5
75-372 Koszalin

dziękuję za udzielenie porady i uratowanie dwóch zębów na pewno zgłoszę się jeszcze w razie potrzeby
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Damian Dziemianko

Szpital Wojewódzki
T. Chałbińskiego
Koszalin

Gabinet Dentis Artis to pełen profesjonalizm, nowoczesny sprzęt, bardzo życzliwy personel. Dr Damian Dziemianko jest profesjonalista w swoim fachu, lekarz naprawdę godny polecenia. W kompetentny sposób zajął się moimi zębami i przywrócił szeroki uśmiech na mojej twarzy. Serdecznie polecam !
Opinia dodana przez: Bozena Tomasik

lekarz Anna Burgieł

nzoz na skarpie
bosmańska 9
Koszalin

Polecam Panią Burgieł. Bardzo dobry lekarz. Wszystko tłumaczy i nei szprycuje dziwecka antybiotykami.. Kieruje na różne badania żeby tylko znaleź przyczynę choroby.. POLECAM

lekarz Henryk Kokot

Lekarz rodzinny

Koszalin

To lekarz starej daty. Nie pracuje na komputerze, ale widzi pacjenta. Jest już emerytem ale pracuje w Koszalinie w przychodni na św. Wojciecha. Pozdrawiam, pacjent.